Partners_Brilant-01
Partners_Vinaldi-01
Partners_EforPerde-01
Partners_Esref-01
Partners_Winart-01
dcvendor
Brilant

Partners_Brilant-01

Baydemirler Grubu; 2 ildeki ileri teknolojili fabrikaları, tamamı deneyimli ve eğitimli 4 binin üzerindeki personeli, çoklu dağıtım kanalları, yurtiçi ve yurtdışındaki satış noktaları ve temsilcilikleriyle sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da önemli gruplarından biridir.Baydemirler Grubu, Ankara Akyurt’taki 1 ve İstanbul Beylikdüzü’ndeki 3 fabrikasında 150 bin m2’den fazla alanda üretim yapmaktadır. Grup, perde alanında dünyanın en geniş makine parkına sahiptir. Fabrikalar kendi enerjilerini ürettiği gibi kapasitelerine uygun inşa edilen arıtma tesislerini kullanarak çevre dostu üretime de örnek teşkil etmektedir.

Baydemirler Grubu fabrikalarında haftanın 7 günü 24 saat çalışılarak yılda 60 milyon metre perde üretilmektedir. 2005 yılında üretilen yatak grubu ürünlerinin büyüklüğü ise 100 bin futbol sahasını kaplayacak boyuttadır. ISO 9001 belgesine sahip fabrikalarda TSE kriterlerine uygun üretim yapılmaktadır. Her ürün kalite kontrol departmanında mükemmellik testlerinden geçirilmektedir. Satış ve pazarlama yönetimi faaliyetleri İstanbul’da Genel Merkez olarak kullanılan Sultanhamam’ın yanı sıra Güneşli ve Yenibosna’dan yürütülmektedir.

Ayrıca, yurtiçinde ve yurtdışında Baydemirler Grubu’na bağlı toptan satış mağazaları ve showroomlar bulunmaktadır. Baydemirler Grubu fason üretime değil, marka yaratmaya inanan bir kuruluş olarak çok değerli markalara sahiptir: Brillant, Brillant Special Collection, Brillance ve BrillantHome. Brillant sadece toptancılara, Brillant Special Collektion sadece perakendecilere, BrillantHome ise sadece tüketicilere satılmaktadır. Bu üç markanın; ürünleri, hedef kitleleri, pazarlayan kurumları, dağıtım kanalları ve konumlandırmaları birbirinden farklılaştırılmıştır.

Baydemirler Grubu, geniş tasarımcı kadrosuyla özgün tasarımlar üretmektedir. Ürünler, aylar süren Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarının ışığında belirlenen konseptlere uygun olarak dizayn edilir. Yılda yaklaşık 40 bin desen, 3 bin çeşit perde ve 300 çeşit yatak ürünü tasarlanır. Zengin çeşitlilik yaratmaktaki amaç; dünyanın her yerinde, her kültürden insanın beğenerek alacağı bir Baydemirler Grubu ürününün olmasını sağlamaktır.

İstanbul Sanayi Odası’nın 2005 yılında açıkladığı Türkiye’nin en büyük 500 kuruluşu listesinde Baydemirler Grubu’nun iki kuruluşu bulunmaktadır. Baydemirler Grubu, 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. 2005 yılında 80 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir.

VİZYON, MİSYON

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünya çapında olmak. Bu amaçla kurumsallaşmak, yaygınlaşmak ve markalaşmak. Özellikle ev tekstili alanında; tasarım gücü, üretim verimliliği, ürün kalitesi, prestijli markaları, yaygın bulunurluğu, hizmet kalitesi ve yetkin insan kaynakları ile global bir kuruluş olmak. Sosyal Misyonumuz; Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak, istihdam yaratmak, Türkiye markasına güç vermek. Ticari Misyonumuz; Ev tekstilinde rekabet çıtasını yükseltmek, çalışanlarımızı mutlu kılmak, iş ortaklarımızın tatminkar gelir kazanmalarını sağlamak, müşterilerimize (toptancı, perakendeci ve tüketici) mutlak müşteri memnuniyetini yaşatmak

Vinaldi

Partners_Vinaldi-01

Ulusal Tekstil 1984 yılında Türk ev tekstilinin kalbi olan İstanbul Sultanhamam’da faaliyete geçti. Gelenekten, geleceğe doğru yol alan tempolu bir çalışma ve özgün markası “Vinaldi” ile Ulusal Tekstil; Sultanhamam’da gerek yatırım ve gerekse istihdam artı değerleri ile öne çıkmayı, dikkat çekmeyi, İstanbul, Anadolu ve Balkanlar’da aranır bir marka olmayı başardı. Sultanhamam’da 25 yıl süren bu gelişim sonrası, 2008 yılında Ulusal Tekstil buradan ayrılarak, Bağcılar’da mevcut 6 bin metrekarelik, 7 katlı ve modern showroom alanlarından oluşan merkez binasına geçti ve müşterilerine burada hizmet vermeye başladı.

Günümüzde Ulusal Tekstil; “Vinaldi Consept”,“Vinaldi Vision”,
“Vinaldi Home Collection”,“Home Boutique”,“ConseptLine” ve “Aquila” markaları ile sektörel anlamda ve yaygın olarak mağazacılık gelişimini sürdürmeye devam ediyor.  Türkiye genelindeki 30’u aşkın seçkin Vinaldi Concept mağazaları ve 2000 ini aşkın müşteri portföyü “Vinaldi” markasının şemsiyesi altındaki bu özgün ve kaliteli ürün konseptleriyle buluşuyor, çeşitleniyor ve kazanıyor.

Moda trendlerin güncelinde, bilinir ve tercih edilir bir adres olan Ulusal Tekstil; 28 yıllık piyasa deneyimi, kaliteli ürün koleksiyonları ve hizmet anlayışındaki sürat ile artık Türk ev tekstilinin parıldayan yıldızıdır

Efor Dekoratif

Partners_EforPerde-01

2000 yılında beri firmamız kaliteli ürün ve hizmet verebilmek için dekoratif perde sistemleri üreticisi olarak faliyetlerine günümüzde de devam etmektedir.

Sizlerden almış olduğu destek ve güvenle rekabetçi fiyatlarıyla piyasada hak ettiği yere gelebilmek için kaliteden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın gelecekteki amacı stor perde üretimini teknik açıdan geliştirmek. Yurt içi ve Yurt dışında müşterilerinin beğenilerine uygun stor perde çeşitliliğini çoğaltarak müşterilerine daha farklı stor kumaşlarıyla hızlı ve kaliteli hizmet verip ihracatını arttırmak ve ülke ekonomisine faydalı olup istihdamı arttırmaktır.

Efor Perde’ ürün yelpazesini her geçen gün genişletmeyi ilke edinmiş, yenilikci bir anlayışla hizmet vermektedir.Efor Perde’nin ürettiği stor perdeleri kullanarak siz de çağdaş, modern mekanların vazgeçilmez dekorasyon unsuru ile rahat ve yaşanılır ortamlar yaratabilirsiniz.

T.S.E VE İSO 9001 KALİTESİNDE KENDİ BÜNYEMİZ İÇERİSİNDE ÜRETMİŞ OLDUĞUMUZ ÜRÜNLERİMİZİ SİPARİŞLER DOĞRULTUSUNDA VE EN KISA ZAMAN İÇERİSİNDE TESLİM ETMEKTİR.

Eşref tekstil

Partners_Esref-01

Ev tekstili sektöründeki 22 yıllık deneyimimizi, hızlı, bilinçli ve yenilikçi çizgimizle birleştirdik.

Eşref tekstil, perdeciler çarşısında uzun süre devam ettirdiği toptan ve perakende satışını, Sultanhamam’daki yeni mağazasına taşıyarak, sektöre sürekli katkı yapmaya devam etmektedir. Firmamız, profesyonel ekibiyle Türkiye deki 200 bayisine ve yurt dışındaki değişik satış noktalarına, E&C HOME COLLECTION, PERDEMIX ve ROME ürün gruplarının satışını sürdürmektedir.

Winart

Partners_Winart-01Insanlara, güzelliğe açılan pencereler sunmaktır sanat…

Hayata farklı pencerelerden bakanları ortak zevklerde buluşturabilmektir. Biz; Ali Pekgüzel tarafından kurulan Yamaçlar Dekorasyon olarak, 1970 yılında pirinç mobilya üretimi yapmak üzere çıktık yola. Ünlü mobilya markaları için üstün kalite ile üretim gerçekleştirdik.

Daha sonra üretim teknolojimizi ve tasarım ekibimizi geliştirdik. Kurduğumuz pazarlama ağımızla müşterilerimizin taleplerini karşılamaya odaklandık. 1980’li yılların başlarından itibaren pazarın talepleri doğrultusunda özel perde aksesuar tasarımı ve üretimi üzerine yoğunlaştık ve bu konuda uzmanlaştık. 10 yılı aşkın bir süre tüm özel tasarım taleplerini başarıyla karşıladık. Yaptığımız işe bir sanat olarak yaklaşıp bir sanatçı titizliğiyle koleksiyonlar hazırladık. 2004 yılında ismini tescilleyerek markalaştık.

Bugün 2000’den fazla ürün çeşidimiz ve 35 yıla yaklaşan deneyimimiz ile pencerelere sanatın sihirli dokunuşlarını taşıyoruz. Perde aksesuarları için oluşturduğumuz ürün kataloglarımızla ilklere imza attık, sektöre yön verdik.

2007 yılında ürettiğimiz rustik boru renk ve ürün kartelamız ile beklentilerin ötesine geçmeyi başarırken, bu alanda standartları da yükselttik. Perde aksesuarları sektöründe gerçekleştirdiğimiz yeniliklerin yanı sıra 2010 yılında ülkemizin en büyük elektroforetik lak vernik kaplama tesisini de hayata geçirerek mükemmelliğin önündeki tüm perdeleri kaldırdık. Bu sayede vernikleme işlemlerimizi kendi tesislerimizde yaparak rustik borularımızın renklerinin uzun yıllar korunmasını ve yüksek dayanıklılığa sahip olmasını sağladık.

2011 yılına geldiğimizde seri ve stoklu üretime geçip yüksek kalitesi ve uygun bütçesi ile kısa sürede dünya çapında tanınan markamızı yarattık. Yamaçlar Dekorasyon şemsiyesi altında toplanan markalarımız, perde aksesuar sektöründeki üretim ve yönetim teknolojilerine yön veren kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyetini temel alan ilkeli yaklaşımımız ile şu anda 30’dan fazla ülkede varız. Hedeflerimiz ve büyüme potansiyelimizle bir dünya markası olmaya çoktan hazırız.

Dream Curtains

dcvendor